Apie mus


Nuo 2007 metų stebėjome ir analizavome plastikines stumdomas sistemas SLIDORS, kaip analogo neturintį produktą, kuris puikiausiai tinka mūsų sąlygomis. Vykdėme projektus daugelyje Europos valstybių - Latvijoje, Lenkijoje, Turkijoje, Baltarusijoje, Rusijos Kaliningrado srityje. Pagyvėjusi daugiabučių namų renovacijos programa Lietuvoje paskatino ir mus investuoti į šį produktą ir pristatyti jį plačiau Lietuvos rinkoje.

2015 metais buvo įkurta UAB "Balkonija", kuri suformavo žaliavų sandėlį Vilniaus mieste ir pradėjo apmokymus įmonėse, užsiimančiose langų ir balkonų stiklinimu. SLIDORS - tai unikali balkonų, terasų ir lodžijų stiklinimo sistema. Šis produktas, kuris turi net 17 tarptautinių patentų, puikiausiai pritaikomas mūsų klimato sąlygomis. Įstiklinta su SLIDORS patalpa taps sandaria, tylia ir sausa, o tai, kad toks stiklinimo būdas sutaupys Jūsų balkono ar terasos erdves, suteiks papildomo praktiškumo ir jaukumo.

Šiuolaikinis balkonas kiekvienam vartotojui asisocijuojasi su papildoma patalpa, kurioje jaukiai galima būtų pasigėrėti miesto vaizdais ar laikyti ne dažnai buityje naudojamus daiktus. Bet turime priminti, kad balkonas dar turi tarnauti ir kaip natūralią oro ventiliaciją praleidžianti patalpa. SLIDORS tuo ir unikalus - tai sistema, leidžianti oro srautams normaliai cirkuliuoti, o kartu apsaugo nuo tiesioginių lietaus, vėjo ar šalčio poveikių. Tai, kad stumdoma sistema yra gaminama iš plastikinių, o ne šalto metalo ar stiklo profilių, suteikia jai papildomo jaukumo ir estetiškumo. SLIDORS techniniai parametrai stebina specialistus, o kaina prieinama bet kuriam vartotojui.

Pirmą kartą sistema Lietuvos rinkoje buvo pristatyta dar 2008 metais Klaipėdos parodoje. Šimtai to krašto vartotojų ją įsigiję kuo puikiausiai naudojasi SLIDORS privalumais. Ilgų derybų metu iš Pietų Korėjos gamintojų pavyko gauti sąlygas, kurios leidžia šį produktą plačiau pripažinti ir Lietuvos statybų sektoriuje. Kviečiame Jus susipažinti:

 

UAB "Balkonija" - oficialus SLIDORS plastikinių stumdomų balkonų, terasų ir lodžijų sistemų tiekėjas ir gamintojas baltijos valstybėse.

Mes teigiame, jog tai optimalūs Lietuvos klimatui balkonai.